|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | πλαστική μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος μπουκαλιών | Διάσταση: | 3600*1700*1800 χλστ |
|---|---|---|---|
| Συνολική ισχύς: | 25 KW | Διαστάσεις μηχανής: | 4000mm X 1500mm X 2200mm |
| Παραγωγή: | 40kg/h | Σύστημα ελέγχου: | PLC με διεπαφή οθόνης αφής |
| Βάρος: | 1300 κιλά | Ειδικότερα:: | Ναί |
| Επισημαίνω: | Μηχανή χύτευσης με εμφύσηση 40kg/h,Μηχανή χύτευσης με εμφύσηση διεπαφής οθόνης αφής PLC,Εξοπλισμός χύτευσης με εμφύσηση διπλού σταθμού |
||
| Κατηγορία παραμέτρου | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επεξεργασμένα υλικά | PE, PP |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 10 λίτρα |
| Αριθμός κεφαλιών | 3 κεφάλια |
| Μέγεθος μηχανής | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Συνολικό βάρος | 15 τόνοι |
| Δύναμη σύσφιξης | 200 kN |
| Πλακέτες ανοίγματος | 240 mm έως 640 mm |
| Μέγιστο μέγεθος μούχλας | 700 mm (W) × 420 mm (H) |
| Διάμετρος βίδα | 100mm, 75mm, 25mm |
| Δυνατότητα πλαστικοποίησης (HDPE) | 3 έως 218 kg/h |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος | 210 kW |
| Ύδρευση ψύξης | 1000 λίτρα/λεπτο |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011