|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Μέγεθος μηχανής: | 3,5 × 5,6 × 2,65 M | Ικανότητα Πλαστικοποίησης: | 218 Kg/h |
|---|---|---|---|
| Διάμετρος Βοηθητικής Βίδας: | 75 χλστ | Μέγιστο μέγεθος καλουπιού: | 700 × 420 mm |
| Διαδρομή ανοίγματος μούχλας: | 240-640 mm | Διάμετρος κύριας βίδας: | 100 χλστ |
| Αριθμός κεφαλών: | 3 σύνολα | Κατανάλωση αέρα: | 1,2 m³/λεπτό |
Η μηχανή MP100FD είναι μια εξαιρετικά αποδοτική μηχανή εκτόξευσης που έχει σχεδιαστεί ειδικά για την παραγωγή κούφων πλαστικών προϊόντων μεγέθους από 5 ml έως 10 λίτρα.Αυτό το ευέλικτο μηχάνημα είναι ιδανικό για την κατασκευή μιας ποικιλίας αντικειμένων, συμπεριλαμβανομένων των πλαστικών μπουκαλιών, βάζα, δοχεία, κουτιά εργαλείων, παιχνίδια, εξαρτήματα αυτοκινήτων, δοχεία οικιακής χρήσης και βιομηχανικές λύσεις συσκευασίας.
Σχεδιασμένα για να φιλοξενούν ένα ευρύ φάσμα πρώτων υλών, όπως PE, PP, PVC, PA, PC, PS και EVA,το MP100FD παρέχει στους κατασκευαστές την ευελιξία που χρειάζονται για τις διαφορετικές απαιτήσεις παραγωγήςΗ συμβατότητά του με πολλά υλικά εξασφαλίζει αξιόπιστες επιδόσεις σε διάφορες εφαρμογές.
Εξοπλισμένο με προηγμένα χαρακτηριστικά όπως ένα σύστημα συμπίεσης διπλού σταθμού, μια ρύθμιση 3 κεφαλιών, αυτόματο έλεγχο PLC, και ένα ενεργειακά αποδοτικό υδραυλικό σχεδιασμό,το MP100FD εγγυάται σταθερή λειτουργία και γρήγορους χρόνους κύκλουΑυτές οι καινοτομίες συμβάλλουν στη μείωση του κόστους παραγωγής, διατηρώντας παράλληλα υψηλής ποιότητας παραγωγή.
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Μέχρι 10 λίτρα |
| Συμβατά υλικά | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Αριθμός κεφαλιών | 3 σετ |
| Διάμετροι μηχανής (L × W × H) | 3.5 × 5.6 × 2.65 μέτρα |
| Βάρος | 15 τόνοι |
| Δύναμη σύσφιξης | 200 KN |
| Ανοίγει το μούχλα | 240-640 mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγιστο μέγεθος μούχλας | 700 × 420 mm |
| Διάμετρος κύριας βίδες | 100 χιλιοστά |
| Διάμετρος βοηθητικής βίδες | 75 χιλιοστά |
| Ικανότητα πλαστικοποίησης | 218 kg/ώρα |
| Συνολική ισχύς εισόδου | 210 KW |
| Πεδίο πίεσης αέρα | 0.6-1 MPa |
| Κατανάλωση αέρα | 1.2 m3/min |
| Ύδρευση ψύξης | 1000 λίτρα/λεπτο |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011