|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Συνολική ισχύς: | 210 kW | Διάμετρος κύριας βίδας: | 100 χλστ |
|---|---|---|---|
| Ικανότητα Πλαστικοποίησης: | 218 Kg/h | Πίεση αέρα: | 0,6 - 1 MPa |
| Όγκος του προϊόντος: | Μέγιστο 10 λίτρα | Βάρος μηχανής: | 15 τόνους |
| Αριθμός κεφαλών: | 3 σύνολα | Νερό Ψύξης: | 1000 l/min |
Η Μηχανή Φυσητού Πλαστικών MP100FD είναι ένα σύστημα φυσητού πλαστικών με εξώθηση υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένο για την παραγωγή κοίλων πλαστικών αντικειμένων που κυμαίνονται από 5ml έως 10 λίτρα όγκου. Αυτή η ευέλικτη μηχανή είναι ιδανική για την κατασκευή πλαστικών φιαλών, βάζων, δοχείων, εργαλειοθηκών, παιχνιδιών, εξαρτημάτων αυτοκινήτων, οικιακών δοχείων και λύσεων βιομηχανικής συσκευασίας.
Σχεδιασμένη για να φιλοξενεί ένα ευρύ φάσμα πρώτων υλών, η MP100FD υποστηρίζει πολυαιθυλένιο (PE), πολυπροπυλένιο (PP), πολυβινυλοχλωρίδιο (PVC), πολυαμίδιο (PA), πολυανθρακικό (PC), πολυστυρένιο (PS) και αιθυλενο-βινυλική ακετάτη (EVA), παρέχοντας στους κατασκευαστές εξαιρετική ευελιξία και αξιόπιστη παραγωγή.
| Μοντέλο | MP100FD |
| Μέγιστος Όγκος Προϊόντος | 10 λίτρα |
| Συμβατά Υλικά | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Αριθμός Κεφαλών | 3 σετ |
| Διαστάσεις (Π×Μ×Υ) | 3,5 × 5,6 × 2,65 μέτρα |
| Βάρος | 15 τόνοι |
| Δύναμη Σύσφιξης | 200 KN |
| Διαδρομή Ανοίγματος Καλούπι | 240-640 mm |
| Μέγιστο Μέγεθος Καλούπι | 700 × 420 mm |
| Διάμετρος Κύριου Βιδωτού | 100 mm |
| Διάμετρος Βοηθητικού Βιδωτού | 75 mm |
| Χωρητικότητα Πλαστικοποίησης | 218 kg/ώρα |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 210 KW |
| Πίεση Αέρα | 0,6-1 MPa |
| Κατανάλωση Αέρα | 1,2 m³/λεπτό |
| Ροή Νερού Ψύξης | 1000 λίτρα/λεπτό |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011