|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Διάμετρος κύριας βίδας: | 100 χλστ | Μέγιστο μέγεθος καλουπιού: | 700 × 420 mm |
|---|---|---|---|
| Νερό Ψύξης: | 1000 l/min | Ικανότητα Πλαστικοποίησης: | 218 Kg/h |
| Αριθμός κεφαλών: | 3 σύνολα | Όγκος του προϊόντος: | Μέγιστο 10 λίτρα |
| Συνολική ισχύς: | 210 kW | Δύναμη σύσφιξης: | 200 kN |
Η Μηχανή Φυσητού Πλαστικών MP100FD είναι ένας προηγμένος εξοπλισμός φυσητού με εξώθηση, σχεδιασμένος για την κατασκευή κοίλων πλαστικών αντικειμένων που κυμαίνονται από 5ml έως 10 λίτρα. Αυτή η ευέλικτη μηχανή παράγει πλαστικά μπουκάλια, βάζα, δοχεία, εργαλειοθήκες, παιχνίδια, εξαρτήματα αυτοκινήτων, οικιακά δοχεία και λύσεις βιομηχανικής συσκευασίας.
Συμβατή με πολυαιθυλένιο (PE), πολυπροπυλένιο (PP), πολυβινυλοχλωρίδιο (PVC), πολυαμίδιο (PA), πολυανθρακικό (PC), πολυστυρένιο (PS) και αιθυλενοβινυλική ακετάτη (EVA), η MP100FD προσφέρει ευελιξία υλικών, διασφαλίζοντας παράλληλα σταθερά αποτελέσματα παραγωγής.
Διαθέτοντας μηχανισμό σύσφιξης διπλής θέσης, σύστημα καλουπιού 3 κεφαλών και αυτόματο σύστημα ελέγχου βασισμένο σε PLC, αυτή η μηχανή προσφέρει σταθερή λειτουργία. Ο ενεργειακά αποδοτικός υδραυλικός σχεδιασμός συμβάλλει σε ταχύτερους κύκλους και μειωμένο κόστος κατασκευής.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | MP100FD |
| Μέγιστος Όγκος Προϊόντος | 10 λίτρα |
| Συμβατά Υλικά | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Αριθμός Κεφαλών | 3 σετ |
| Διαστάσεις Μηχανής (Μ×Π×Υ) | 3.5μ × 5.6μ × 2.65μ |
| Βάρος | 15 τόνοι |
| Δύναμη Σύσφιξης | 200 KN |
| Διαδρομή Ανοίγματος Καλούπι | 240-640 mm |
| Μέγιστο Μέγεθος Καλούπι | 700 × 420 mm |
| Χωρητικότητα Πλαστικοποίησης | 218 kg/ώρα |
| Συνολική Απαιτούμενη Ισχύς | 210 KW |
| Απαιτούμενη Πίεση Αέρα | 0.6-1 MPa |
| Κατανάλωση Αέρα | 1.2 m³/λεπτό |
| Ρυθμός Ροής Νερού Ψύξης | 1000 λίτρα/λεπτό |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011