|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πεθαίνω: | Δυο | σταθμός: | 2 |
|---|---|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη | Βάρος: | 1300 κιλά |
| Παραγωγή: | 40kg/h | Όνομα προϊόντος: | πλαστική μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος μπουκαλιών |
| Κοιλότητα μούχλα: | Μονό/Δίκλινο | Επίπεδο αυτοματισμού: | Ημιαυτόματες / Πλήρως αυτόματες επιλογές |
| Επισημαίνω: | Δυνατότητα πολλαπλών στρωμάτων Blow Molding Machine,Μηχάνημα χύτευσης με εμφύσηση πλαστικού μπουκαλιού 40kg/h,Μηχανή χύτευσης εξώθησης σχεδίου διπλού σταθμού |
||
| Κατηγορία παραμέτρου | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συμβατά υλικά | PE, PP |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 10 λίτρα |
| Αριθμός κεφαλιών | 3 |
| Μέγεθος μηχανής | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Βάρος μηχανής | Περίπου 15 τόνοι |
| Δύναμη σύσφιξης | 200 kN |
| Πλακέτα ανοίγματος | 240-640 mm |
| Μέγιστο μέγεθος μούχλας | 700 mm (W) × 420 mm (H) |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος | 210 kW |
| Κατανάλωση νερού ψύξης | Περίπου 1000 L/min |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011