|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Αυτόματο: | Ναί | Βάρος: | 1300 κιλά |
|---|---|---|---|
| Επίπεδο αυτοματισμού: | Ημιαυτόματες / Πλήρως αυτόματες επιλογές | Κοιλότητα μούχλα: | Μονό/Δίκλινο |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC με διεπαφή οθόνης αφής | Ειδικότερα:: | Ναί |
| Τύπος συσκευασίας: | ξύλινη θήκη | Όνομα προϊόντος: | πλαστική μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος μπουκαλιών |
| Επισημαίνω: | Εξοπλισμός χύτευσης οθόνης αφής PLC,Μηχανή χύτευσης εξώθησης πολλαπλών στρωμάτων,Μηχάνημα χύτευσης με εμφύσηση πλαστικών φιαλών δύναμης σύσφιξης 200 KN |
||
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συμβατά υλικά | PE, PP |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 10 λίτρα |
| Αριθμός κεφαλιών | 3 |
| Μέγεθος μηχανής | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Συνολικό βάρος | 15 τόνοι |
| Δύναμη σύσφιξης | 200 KN |
| Πλακέτα ανοίγματος | 240-640 mm |
| Μέγιστο μέγεθος μούχλας | 700 mm (W) × 420 mm (H) |
| Διάμετρος βίδα | 100mm, 75mm, 25mm |
| Στροφές L/D | 26, 24, 22 |
| Δυνατότητα πλαστικοποίησης HDPE | 3-218 kg/ώρα |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος | 210 KW |
| Πίεση αέρα | 0.6-1 MPa |
| Ποσοστό νερού ψύξης | 1000 λίτρα/min |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011