|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Τύπος συσκευασίας: | ξύλινη θήκη | Κοιλότητα μούχλα: | Μονό/Δίκλινο |
|---|---|---|---|
| Ειδικότερα:: | Ναί | Επίπεδο αυτοματισμού: | Ημιαυτόματες / Πλήρως αυτόματες επιλογές |
| Βάρος: | 1300 κιλά | Διάσταση: | 3600*1700*1800 χλστ |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη | Διαστάσεις μηχανής: | 4000mm X 1500mm X 2200mm |
| Επισημαίνω: | Εξοπλισμός χύτευσης με εμφύσηση πολλαπλών στρωμάτων,Μηχανή χύτευσης με εμφύσηση δύναμης σύσφιξης 200 KN,Συστήματα ψύξης νερού Πλαστική μηχανή χύτευσης με εμφύσηση μπουκαλιών |
||
Η μηχανή σφυρηλατηρίου πλαστικών της σειράς MP έχει σχεδιαστεί για να παράγει μια ποικιλία από κούφια πλαστικά αντικείμενα με εξαιρετική αποτελεσματικότητα και ακρίβεια.για προϊόντα από μικρά δοχεία 5 ml έως μεγάλα δοχεία 100 λίτρων.
Χάρη στον ευπροσάρμοστο σχεδιασμό της, η σειρά MP εξασφαλίζει συνεπή και αξιόπιστη λειτουργία σε διάφορα υλικά.ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις για σταθερές και υψηλής ποιότητας διαδικασίες παραγωγής πλαστικών.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικά | PE, PP |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 10 λίτρα |
| Αριθμός κεφαλιών | 3 |
| Διάμετροι μηχανής (L × W × H) | 3.5 × 5.6 × 2.65 μέτρα |
| Βάρος μηχανής | 15 τόνοι |
| Δύναμη σύσφιξης | 200 kN |
| Πλακέτα ανοίγματος | 240-640 mm |
| Πλακέτα | 750 χιλιοστά |
| Μέγιστο μέγεθος μούχλας | 700 × 420 mm (Δ × Η) |
| Συνολική ισχύς μηχανής | 210 kW |
| Δύναμη κινητήρα πετρελαίου | 31 kW |
| Πίεση αέρα | 0.6-1 MPa |
| Όγκος συμπιεσμένου αέρα | 1.2 m3/min |
| Κατανάλωση νερού ψύξης | 1000 λίτρα/min |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011