|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Ανώτατος όγκος προϊόντων: | 10L | Εφαρμογή: | Κοκκίων |
|---|---|---|---|
| σταθμός: | Διπλό | Βάρος μηχανής: | 8.2t |
| Ικανότητα διέλασης (HDPE): | έως 218 kg/h | Συνολική ισχύς: | 210 kW |
| Δύναμη σύσφιξης: | 200 kN | Πίεση αέρα: | 0,6–1 MPa |
| Επισημαίνω: | Μηχανή Εξώθησης Υψηλής Ταχύτητας MP100FD,Μηχανή Εξώθησης 100L,Μηχανή Εξώθησης Πλαστικών MP100FD |
||
Η μηχανή χύτευσης με εμφύσηση πλαστικών σειράς MP έχει σχεδιαστεί για την κατασκευή ευρέος φάσματος κοίλων πλαστικών προϊόντων με υψηλή απόδοση και ακρίβεια. Κατάλληλο για όγκους από5ml έως 100L, προσφέρει σταθερή απόδοση σε πολλαπλά υλικά και βιομηχανίες.
Ευρεία συμβατότητα υλικών
Υποστηρίζει PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA και άλλα — επιτρέποντας ευέλικτη παραγωγή για ποικίλες εφαρμογές.
Υψηλή απόδοση & Ενεργειακή απόδοση
Προηγμένο σύστημα εξώθησης με κινητήρα μεταβλητής συχνότητας εξασφαλίζει:
Δυνατότητα πολλαπλών στρωμάτων & πολλαπλών κεφαλών
Σύστημα σύσφιξης καλουπιού ακριβείας
Έξυπνο σύστημα ελέγχου
Ευέλικτες λειτουργίες λειτουργίας
| Κατηγορία | Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|---|
| Βασικές προδιαγραφές | Εφαρμόσιμα υλικά | PE, PP |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 10 L | |
| Αριθμός κεφαλών | 3 Σετ | |
| Διαστάσεις μηχανής (Μ×Π×Υ) | 3,5 × 5,6 × 2,65 m | |
| Βάρος μηχανής | 15 Τόνοι |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Δύναμη σύσφιξης | 200 KN |
| Διαδρομή ανοίγματος πλάκας | 240 – 640 mm |
| Διαδρομή πλάκας | 750 mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλουπιού (Π×Υ) | 700 × 420 mm |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διάμετρος κοχλία | 100 / 75 / 75 / 25 / 25 mm |
| Λόγος L/D | 26 / 24 / 24 / 22 / 22 |
| Ικανότητα πλαστικοποίησης (HDPE) | 218 / 75 / 75 / 3 / 3 kg/h |
| Ζώνες θέρμανσης | 4 / 3 / 3 / 2 / 2 |
| Ισχύς θέρμανσης | 17,4 / 12,6 / 12,6 / 1,4 / 1,4 KW |
| Ισχύς ανεμιστήρα | 0,56 / 0,28 / 0,28 KW |
| Ισχύς κινητήρα εξώθησης | 55 / 22 / 22 / 1,5 / 1,5 KW |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ζώνες θέρμανσης | 14 Ζώνες |
| Ισχύς θέρμανσης | 30 KW |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 210 KW |
| Ισχύς κινητήρα αντλίας λαδιού | 31 KW |
| Πίεση αέρα | 0,6 – 1 MPa |
| Κατανάλωση αέρα | 1,2 m³/min |
| Κατανάλωση νερού ψύξης | 1000 L/min |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011