|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Ανώτατος όγκος προϊόντων: | 10L | εφαρμογή: | Κοκκίων |
|---|---|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | HDPE + EVOH+AD | Δύναμη σύσφιξης: | 120KN |
| Τύπος κεφαλής μήτρας: | Flat Die, Profile Die, Multi-layer Die | σταθμός: | Διπλό |
| σύστημα ελέγχου: | PLC με οθόνη αφής | Βάρος μηχανής: | 8.2t |
| Επισημαίνω: | μηχανή χύτευσης με εξώθηση διπλής θέσης,Μηχανή τυποποίησης με εξώθηση 10L,μηχανή εξώθησης πλαστικών μεγάλης κλίμακας |
||
| Βασικές παραμέτρους | |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα υλικά | PE, PP, PVC, PA και άλλα |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 10 λίτρα |
| Αριθμός κεφαλιών | Επιλογές: 1, 2, 3 ή 4 κεφαλές |
| Μέγεθος μηχανής (L × W × H) | 4 × 2,3 × 2,5 μέτρα |
| Βάρος μηχανής | 8.2 τόνους |
| Σύστημα συμπίεσης μούχλας | |
| Δύναμη δέσμευσης του καλούπιου | 150 kN |
| Πλακέτα ανοίγματος | 220 mm έως 620 mm |
| Πλακέτα | 540 χιλιοστά |
| Μέγιστο μέγεθος μούχλας (W × H) | 520 × 460 mm |
| Σύστημα εκτόξευσης | |
| Διάμετρος βίδες | 80 mm |
| Αναλογία ολίσθησης βίδας (L/D) | 24 |
| Δυνατότητα πλαστικοποίησης (HDPE) | 90 kg/ώρα |
| Αριθμός ζωνών θέρμανσης με βίδες | 4 ζώνες |
| Δύναμη θέρμανσης βίδες | 150,85 kW |
| Στροφή δύναμη ανεμιστήρα | 0.28 kW |
| Δύναμη κινητήρα εκτόξευσης | 30 kW |
| Προδιαγραφές κεφαλής | |
| Αριθμός ζωνών θέρμανσης κεφαλιού | 3 ζώνες |
| Δύναμη θέρμανσης κεφαλής | 10 kW |
| Καταναλώσεις ενέργειας | |
| Συνολική ισχύς μηχανής | 80 kW |
| Δύναμη κινητήρα πετρελαίου | 180,7 kW |
| Πίεση αέρα | 0.6 - 0,8 MPa |
| Κατανάλωση συμπιεσμένου αέρα | 10,5 κυβικά μέτρα ανά λεπτό |
| Ταχύτητα ροής νερού ψύξης | 40 λίτρα ανά λεπτό |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011