|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Δύναμη σύσφιξης: | 120KN | Τύπος κεφαλής μήτρας: | Flat Die, Profile Die, Multi-layer Die |
|---|---|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος | Βάρος μηχανής: | 8.2t |
| εφαρμογή: | Κοκκίων | Μέγιστη χωρητικότητα παραγωγής: | 50 kg/h - 1000 kg/h |
| σύστημα ελέγχου: | PLC με οθόνη αφής | Δύναμη δέσμευσης του καλούπιου: | 90KN |
| Επισημαίνω: | Μηχανή εκτόξευσης πλαστικών υψηλής χωρητικότητας,Μηχανή χύτευσης με εκτόξευση 50-1000 kg/ώρα,Βιομηχανικός εξοπλισμός εξώθησης πλαστικού |
||
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα υλικά | PE, PP, PVC, PA |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 10 λίτρα |
| Αριθμός κεφαλιών | 1, 2, 3 ή 4 κεφάλια |
| Διάμετροι μηχανής (L × W × H) | 4.0 × 2,3 × 2,5 μέτρα |
| Βάρος μηχανής | 8.2 τόνους |
| Δύναμη σύσφιξης | 150 kN |
| Πλακέτα ανοίγματος | 220-620 mm |
| Μέγιστο μέγεθος μούχλας (W × H) | 520 × 460 mm |
| Διάμετρος βίδες | 80 mm |
| Αναλογία L/D βίδας | 24:1 |
| Δυνατότητα πλαστικοποίησης (HDPE) | 90 kg/ώρα |
| Συνολική ισχύς μηχανής | 80 kW |
| Πίεση αέρα | 00,6-0,8 MPa |
| Ύδρευση ψύξης | 40 L/min |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011