|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC με οθόνη αφής | Όνομα προϊόντος: | πλαστική μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος μπουκαλιών |
|---|---|---|---|
| Διαστάσεις μηχανής: | 4000mm X 1500mm X 2200mm | Πρότυπο: | CE |
| Υλικό καλουπιού: | Αργίλιο ή χάλυβας | Τύπος μηχανής: | Χύτευση με εμφύσηση |
| σταθμός: | μονόκλινο | Εφαρμόσιμο υλικό: | HDPE LDPE PP PETG PVC PC PA EVOH EPET |
| Επισημαίνω: | Μηχανή εμφύσησης με ψύξη νερού 6 κεφαλών,Μηχανή παραγωγής πλαστικών φιαλών PP,Σύστημα εμφύσησης πλαστικών φιαλών |
||
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα υλικά | PE, PP, PVC, PA |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 10 λίτρα |
| Αριθμός κεφαλιών | 1, 2, 3, 4 σετ |
| Διάμετροι μηχανής (L × W × H) | 4 × 2,3 × 2,5 μέτρα |
| Βάρος μηχανής | 8.2 τόνους |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Δύναμη δέσμευσης του καλούπιου | 150 kN |
| Πλακέτα ανοίγματος | 220 - 620 mm |
| Πλακέτα | 540 χιλιοστά |
| Μέγιστο μέγεθος μούχλας (W × H) | 520 × 460 mm |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Διάμετρος βίδες | 80 mm |
| Αναλογία ολίσθησης βίδας (L/D) | 24 |
| Δυνατότητα πλαστικοποίησης (HDPE) | 90 kg/ώρα |
| Αριθμός ζωνών θέρμανσης σε βίδα | 4 |
| Δύναμη θέρμανσης βίδες | 150,85 kW |
| Στροφή δύναμη ανεμιστήρα | 0.28 kW |
| Δύναμη κινητήρα εκτόξευσης | 30 kW |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Συνολική ισχύς μηχανής | 80 kW |
| Δύναμη κινητήρα πετρελαίου | 180,7 kW |
| Πίεση αέρα | 0.6 - 0,8 MPa |
| Όγκος συμπιεσμένου αέρα | 1.5 m3/min |
| Ύδρευση ψύξης | 40 L/min |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011