|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| OEM: | Ναί | Προϊόν: | Ιατρικό μπουκάλι μπουκάλι-φίλτρων |
|---|---|---|---|
| Δύναμη δέσμευσης του καλούπιου: | 150KN | Κοίλος όγκος μερών: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| όνομα μηχανής: | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης | Κοιλότητα μούχλα: | 2 |
| Χρόνος Εγγύησης: | 1 Έτος | Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο |
Η μηχανή σφυρηλατήσεως πλαστικών MP είναι σχεδιασμένη για την κατασκευή κούφων πλαστικών προϊόντων από υλικά υψηλής μοριακής περιεκτικότητας.Αυτό το ευέλικτο εξοπλισμό παράγει είδη που κυμαίνονται από 5 χιλιοστόλιτρα έως 100 λίτρα σε μέγεθος.
Ιδανικό για τη δημιουργία διαφόρων κούφων προϊόντων, συμπεριλαμβανομένων των μπουκαλιών, δοχείων, βάζων, βαρελιών, παιχνιδιών, κουτιών εργαλείων, εξαρτημάτων επίπλων και εξαρτημάτων αυτοκινήτων.PVC, PA, PC, PS και EVA για ατελείς διαδικασίες τυποποίησης.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα υλικά | PE, PP |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 10 λίτρα |
| Αριθμός κεφαλιών | 3 |
| Διάμετροι μηχανής (L × W × H) | 3.5m × 5.6m × 2.65m |
| Συνολικό βάρος | 15 τόνοι |
| Δύναμη δέσμευσης του καλούπιου | 200 KN |
| Περιοχή διαδρομής πλάκας | 240-640 mm |
| Μέγιστες διαστάσεις του καλούπιου | 700 mm (W) × 420 mm (H) |
| Διάμετρος βίδα | 100mm, 75mm, 25mm |
| Δυνατότητα πλαστικοποίησης HDPE | 3-218 kg/ώρα |
| Ζώνες θέρμανσης κεφαλιού | 14 ζώνες (30 kW συνολικά) |
| Συνολική απαίτηση ισχύος | 210 kW |
| Δύναμη κινητήρα πετρελαίου | 31 kW |
| Απαιτούμενη πίεση αέρα | 0.6-1 MPa |
| Ύδρευση ψύξης | 1000 λίτρα/min |
Το MEPER MP 100 FD εκχυλιστική μηχανή σφυρηλατηρίου είναι ειδικά σχεδιασμένο για την παραγωγή υψηλής ποιότητας ιατρικών και φίλτρων μπουκάλια.Αυτό το μηχάνημα εξασφαλίζει ακρίβεια και συνέπεια στην κατασκευή ιατρικών συσκευασιών.
Ιδανικό για φαρμακευτικές εταιρείες και ιατρικές εγκαταστάσεις που χρειάζονται αποστειρωμένα, ομοιόμορφα μπουκάλια για φάρμακα και υγρές συνθέσεις.Κατάλληλο για μικρής έως μεσαίας κλίμακας κατασκευή με ελάχιστες απαιτήσεις εργασίας (1-2 χειριστές).
Τυπική συσκευασία εξαγωγής με ξύλινη παλέτα, προαιρετική ξύλινη θήκη. Ικανότητα εφοδιασμού: 100 σετ/μήνα. Χρόνος παράδοσης: 25-35 εργάσιμες ημέρες. Όροι πληρωμής: L/C ή T/T αποδεκτοί.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011