|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| OEM: | Ναί | Δύναμη δέσμευσης του καλούπιου: | 150KN |
|---|---|---|---|
| όνομα μηχανής: | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης | Σχεδιασμός στρωμάτων: | Σχεδιασμός διπλού στρώματος |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο | Χρόνος Εγγύησης: | 1 Έτος |
| Κλίμακα όγκου: | 160~230 L | Προϊόν: | Ιατρικό μπουκάλι μπουκάλι-φίλτρων |
Η πλαστική μηχανή φυσητού MP έχει σχεδιαστεί για την κατασκευή ποικίλων πλαστικών κοίλων προϊόντων από υλικά υψηλού μοριακού βάρους. Ικανή να παράγει αντικείμενα που κυμαίνονται από 5 χιλιοστόλιτρα έως 100 λίτρα χωρητικότητας, αυτή η ευέλικτη μηχανή είναι ιδανική για τη δημιουργία μπουκαλιών, δοχείων, βάζων, βαρελιών, παιχνιδιών, εργαλειοθηκών, εξαρτημάτων επίπλων και εξαρτημάτων αυτοκινήτων.
Συμβατή με διάφορα πλαστικά υλικά, όπως PE, PP, PVC, PA, PC, PS και EVA, εξασφαλίζει σταθερή απόδοση επεξεργασίας και πληροί πρότυπα παραγωγής υψηλής ποιότητας.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Συμβατά Υλικά | PE, PP |
| Μέγιστος Όγκος Προϊόντος | 10 λίτρα |
| Αριθμός Κεφαλών | 3 |
| Διαστάσεις Μηχανής | 3,5μ (Μ) × 5,6μ (Π) × 2,65μ (Υ) |
| Συνολικό Βάρος | Περίπου 15 τόνοι |
| Δύναμη Σύσφιξης | 200 kN |
| Διαδρομή Ανοίγματος Πλάκας | 240-640 mm |
| Μέγιστο Μέγεθος Καλούπι | 700mm (Π) × 420mm (Υ) |
| Συνολική Ισχύς Μηχανής | 210 kW |
| Ισχύς Κινητήρα Λαδιού | 31 kW |
| Πίεση Πεπιεσμένου Αέρα | 0,6-1 MPa |
| Παροχή Νερού Ψύξης | 1000 L/min |
Η Μηχανή Εξώθησης Φυσητού MEPER MP 100 FD είναι μια ευέλικτη λύση για την παραγωγή υψηλής ποιότητας κοίλων πλαστικών προϊόντων. Πιστοποιημένη κατά τα πρότυπα CE/ISO9001:2008, αυτή η στιβαρή μηχανή διαθέτει σχεδιασμό διπλής στρώσης για ενισχυμένη ανθεκτικότητα και απόδοση.
Ιδανική για βιομηχανίες όπως η χημική συσκευασία, η αυτοκινητοβιομηχανία, τα γεωργικά δοχεία και η κατασκευή οικιακών προϊόντων. Ικανή να παράγει δοχεία μεγάλης χωρητικότητας για υγρά, βαρέλια, δεξαμενές καυσίμων και βιομηχανικές δεξαμενές αποθήκευσης με εύρος όγκου από 160 έως 230 λίτρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011