|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όγκος του προϊόντος: | Μέγιστο 10 λίτρα | Διάμετρος Βοηθητικής Βίδας: | 75 χλστ |
|---|---|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος καλουπιού: | 700 × 420 mm | Νερό Ψύξης: | 1000 l/min |
| Υλικό: | PE / PP / PVC / PA / PC / PS / EVA | Συνολική ισχύς: | 210 kW |
| Ικανότητα Πλαστικοποίησης: | 218 Kg/h | Διάμετρος κύριας βίδας: | 100 χλστ |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | MP100FD |
| Χωρητικότητα Όγκου Προϊόντος | Έως 10 λίτρα |
| Συμβατά Υλικά | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Αριθμός Κεφαλών | 3 σετ |
| Διαστάσεις Μηχανής | 3.5m × 5.6m × 2.65m |
| Βάρος | Περίπου 15 τόνοι |
| Δύναμη Σύσφιξης | 200 KN |
| Διαδρομή Ανοίγματος Καλούπι | 240-640 mm |
| Μέγιστο Μέγεθος Καλούπι | 700 × 420 mm |
| Κύρια Διάμετρος Βίδας | 100 mm |
| Διάμετρος Βοηθητικής Βίδας | 75 mm |
| Χωρητικότητα Πλαστικοποίησης | 218 kg/ώρα |
| Συνολική Κατανάλωση Ενέργειας | 210 KW |
| Εύρος Πίεσης Αέρα | 0.6-1 MPa |
| Ρυθμός Κατανάλωσης Αέρα | 1.2 m³/λεπτό |
| Ροή Νερού Ψύξης | 1000 λίτρα/λεπτό |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011