|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όγκος του προϊόντος: | Μέγιστο 10 λίτρα | Αριθμός κεφαλών: | 3 σύνολα |
|---|---|---|---|
| Δύναμη σύσφιξης: | 200 kN | Νερό Ψύξης: | 1000 l/min |
| Διαδρομή ανοίγματος μούχλας: | 240-640 mm | Μέγεθος μηχανής: | 3,5 × 5,6 × 2,65 M |
| Μέγιστο μέγεθος καλουπιού: | 700 × 420 mm | Ικανότητα Πλαστικοποίησης: | 218 Kg/h |
Το Μηχάνημα Φυσητής Χύτευσης Πλαστικών MP100FD είναι ένα εξαιρετικά αποδοτικό μηχάνημα φυσητής χύτευσης με εξώθηση, σχεδιασμένο για την παραγωγή κοίλων πλαστικών προϊόντων σε μεγέθη από 5ml έως 10 λίτρα. Οι ευέλικτες δυνατότητές του το καθιστούν εξαιρετική επιλογή για την κατασκευή ποικιλίας αντικειμένων, όπως πλαστικά μπουκάλια, βάζα, δοχεία καυσίμου, εργαλειοθήκες, παιχνίδια, εξαρτήματα αυτοκινήτων, οικιακά δοχεία και λύσεις βιομηχανικής συσκευασίας.
Αυτό το μηχάνημα είναι συμβατό με ένα ευρύ φάσμα πρώτων υλών, συμπεριλαμβανομένων των PE, PP, PVC, PA, PC, PS και EVA, εξασφαλίζοντας μεγαλύτερη ευελιξία στις διαδικασίες παραγωγής, διατηρώντας παράλληλα σταθερή και αξιόπιστη ποιότητα παραγωγής.
Εξοπλισμένο με σύστημα σύσφιξης διπλής θέσης και σύστημα καλουπιού 3 κεφαλών, το MP100FD χρησιμοποιεί προηγμένο αυτόματο έλεγχο PLC μαζί με ενεργειακά αποδοτικό υδραυλικό σχεδιασμό. Αυτά τα χαρακτηριστικά συμβάλλουν σε σταθερή λειτουργία του μηχανήματος, μικρότερους χρόνους κύκλου και μειωμένο κόστος παραγωγής.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | MP100FD |
| Μέγιστος Όγκος Προϊόντος | Έως 10 λίτρα |
| Συμβατά Υλικά | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Αριθμός Κεφαλών | 3 σετ |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 3.5m × 5.6m × 2.65m |
| Βάρος | Περίπου 15 τόνοι |
| Δύναμη Σύσφιξης | 200 KN |
| Διαδρομή Ανοίγματος Καλούπι | 240-640 mm |
| Μέγιστο Μέγεθος Καλούπι | 700 × 420 mm |
| Κύρια Διάμετρος Βιδών | 100 mm |
| Διάμετρος Βοηθητικής Βιδών | 75 mm |
| Χωρητικότητα Πλαστικοποίησης | 218 kg/ώρα |
| Συνολική Ισχύς Εξόδου | 210 KW |
| Εύρος Πίεσης Αέρα | 0.6-1 MPa |
| Κατανάλωση Αέρα | 1.2 m³/λεπτό |
| Ροή Νερού Ψύξης | 1000 λίτρα/λεπτό |
Το μηχάνημα φυσητής χύτευσης MP100FD χρησιμοποιείται εκτενώς σε διάφορες βιομηχανίες για την κατασκευή μιας ποικίλης γκάμας προϊόντων:
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011