|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Νερό Ψύξης: | 1000 l/min | Διάμετρος Βοηθητικής Βίδας: | 75 χλστ |
|---|---|---|---|
| Δύναμη σύσφιξης: | 200 kN | Διάμετρος κύριας βίδας: | 100 χλστ |
| Υλικό: | PE / PP / PVC / PA / PC / PS / EVA | Κατανάλωση αέρα: | 1,2 m³/λεπτό |
| Μέγεθος μηχανής: | 3,5 × 5,6 × 2,65 M | Διαδρομή ανοίγματος μούχλας: | 240-640 mm |
Το Μηχάνημα Φυσητής Πλαστικών MP100FD είναι ένα εξαιρετικά αποδοτικό σύστημα φυσητής με εξώθηση, σχεδιασμένο για την παραγωγή κοίλων πλαστικών αντικειμένων που κυμαίνονται από 5ml έως 10 λίτρα. Αυτό το ευέλικτο μηχάνημα κατασκευάζει διάφορα προϊόντα, όπως πλαστικά μπουκάλια, βάζα, δοχεία καυσίμου, εργαλειοθήκες, παιχνίδια, εξαρτήματα αυτοκινήτων, οικιακά δοχεία και λύσεις βιομηχανικής συσκευασίας.
Υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα πρώτων υλών, συμπεριλαμβανομένων PE, PP, PVC, PA, PC, PS και EVA, παρέχοντας στους κατασκευαστές εξαιρετική ευελιξία στην επιλογή υλικών και αξιόπιστη απόδοση παραγωγής.
Διαθέτοντας μηχανισμό σύσφιξης διπλής σταθεράς, σύστημα καλουπιού 3 κεφαλών, αυτόματο έλεγχο βασισμένο σε PLC και ενεργειακά αποδοτικό υδραυλικό σχεδιασμό, το MP100FD εξασφαλίζει σταθερή λειτουργία και γρήγορους χρόνους κύκλου, μειώνοντας ταυτόχρονα το κόστος παραγωγής και διατηρώντας υψηλή ποιότητα παραγωγής.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | MP100FD |
| Μέγιστος Όγκος Προϊόντος | 10 λίτρα |
| Συμβατά Υλικά | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Διαμόρφωση Κεφαλής | 3 σετ κεφαλών |
| Διαστάσεις (Υ×Μ×Π) | 3,5 × 5,6 × 2,65 μέτρα |
| Βάρος | 15 τόνοι |
| Δύναμη Σύσφιξης | 200 KN |
| Διαδρομή Ανοίγματος Καλούπι | 240-640 mm |
| Μέγιστο Μέγεθος Καλούπι | 700 × 420 mm |
| Κύρια Διάμετρος Βίδας | 100 mm |
| Διάμετρος Βοηθητικής Βίδας | 75 mm |
| Χωρητικότητα Πλαστικοποίησης | 218 kg/ώρα |
| Συνολική Κατανάλωση Ενέργειας | 210 KW |
| Πίεση Αέρα | 0,6-1 MPa |
| Κατανάλωση Αέρα | 1,2 m³/λεπτό |
| Ροή Νερού Ψύξης | 1000 λίτρα/λεπτό |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011