|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Μέγεθος μηχανής: | 3,5 × 5,6 × 2,65 M | Υλικό: | PE / PP / PVC / PA / PC / PS / EVA |
|---|---|---|---|
| Διάμετρος κύριας βίδας: | 100 χλστ | Νερό Ψύξης: | 1000 l/min |
| Όγκος του προϊόντος: | Μέγιστο 10 λίτρα | Βάρος μηχανής: | 15 τόνους |
| Πίεση αέρα: | 0,6 - 1 MPa | Δύναμη σύσφιξης: | 200 kN |
Η μηχανή MP100FD είναι μια εξαιρετικά αποδοτική μηχανή σφυρηλατηρίου που έχει σχεδιαστεί για την παραγωγή κούφων πλαστικών αντικειμένων χωρητικότητας από 5 ml έως 10 λίτρα.Είναι ιδανικό για την κατασκευή διαφόρων πλαστικών προϊόντων, συμπεριλαμβανομένων των μπουκαλιών, βάζα, δοχεία, κουτιά εργαλείων, παιχνίδια, εξαρτήματα αυτοκινήτων, δοχεία οικιακής χρήσης και βιομηχανικές λύσεις συσκευασίας.
Σχεδιασμένο για να φιλοξενεί ένα ευρύ φάσμα πρώτων υλών, το μηχάνημα υποστηρίζει PE, PP, PVC, PA, PC, PS και EVA.Αυτή η ευελιξία καθιστά το MP100FD μια εξαιρετική επιλογή για τους κατασκευαστές που απαιτούν ευέλικτες δυνατότητες επεξεργασίας παράλληλα με σταθερά και αξιόπιστα αποτελέσματα παραγωγής.
Εξοπλισμένο με μηχανισμό συμπίεσης διπλού σταθμού, σύστημα πετσέτας τριών κεφαλιών και προηγμένο αυτόματο έλεγχο PLC, το MP100FD εξασφαλίζει ομαλή και σταθερή λειτουργία.Ο ενεργειακά αποδοτικός υδραυλικός σχεδιασμός του συμβάλλει σε ταχύτερους χρόνους κύκλου και στη μείωση του κόστους παραγωγής, καθιστώντας την οικονομικά αποδοτική λύση για την παραγωγή μεγάλου όγκου.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | MP100FD |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Μέχρι 10 λίτρα |
| Συμβατά υλικά | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Αριθμός κεφαλιών | 3 σετ |
| Μέγεθος (L × W × H) | 3.5m × 5.6m × 2.65m |
| Βάρος | 15 τόνοι |
| Δύναμη σύσφιξης | 200 KN |
| Ανοίγει το μούχλα | 240-640 mm |
| Μέγιστο μέγεθος μούχλας | 700 × 420 mm |
| Διάμετρος κύριας βίδες | 100 χιλιοστά |
| Διάμετρος βοηθητικής βίδες | 75 χιλιοστά |
| Ικανότητα πλαστικοποίησης | 218 kg/ώρα |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος | 210 KW |
| Πίεση αέρα | 0.6-1 MPa |
| Κατανάλωση αέρα | 1.2 m3/min |
| Ύδρευση ψύξης | 1000 λίτρα/λεπτο |
Το σήμα είναι MEPER και ο αριθμός μοντέλου είναι 100FD.
Το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο στην Κίνα.
Είναι πιστοποιημένο με CE και ISO9001:2008.
Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 1 σύνολο και η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη.
Το μηχάνημα συσκευάζεται σε μια τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής, με προαιρετική ξύλινη θήκη ξύλινου πυριτίου.
Οι όροι πληρωμής περιλαμβάνουν L/C (Επιστολή πίστωσης) και T/T (Τελεγραφητική μεταφορά).
Η ικανότητα εφοδιασμού είναι 100 σετ το μήνα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011