|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Μέγεθος μηχανής: | 3,5 × 5,6 × 2,65 M | Βάρος μηχανής: | 15 τόνους |
|---|---|---|---|
| Αριθμός κεφαλών: | 3 σύνολα | Δύναμη σύσφιξης: | 200 kN |
| Συνολική ισχύς: | 210 kW | Διάμετρος Βοηθητικής Βίδας: | 75 χλστ |
| Μέγιστο μέγεθος καλουπιού: | 700 × 420 mm | Διαδρομή ανοίγματος μούχλας: | 240-640 mm |
Η μηχανή MP100FD είναι μια εξαιρετικά αποτελεσματική μηχανή σφυρηλατηρίου που έχει σχεδιαστεί ειδικά για την παραγωγή κούφων πλαστικών αντικειμένων μεγέθους από 5 ml έως 10 λίτρα.Αυτό το ευέλικτο μηχάνημα είναι ιδανικό για τη δημιουργία μιας ποικιλίας προϊόντων όπως πλαστικά μπουκάλια, βάζα, δοχεία, κουτιά εργαλείων, παιχνίδια, εξαρτήματα αυτοκινήτων, δοχεία οικιακής χρήσης και βιομηχανικές λύσεις συσκευασίας.
Σχεδιασμένο για να φιλοξενεί ένα ευρύ φάσμα πρώτων υλών, το MP100FD υποστηρίζει PE, PP, PVC, PA, PC, PS και EVA.Αυτή η ευρεία συμβατότητα το καθιστά εξαιρετική επιλογή για τους κατασκευαστές που απαιτούν ευελιξία μαζί με αξιόπιστη ποιότητα παραγωγής.
Εξοπλισμένο με μηχανισμό συμπίεσης διπλού σταθμού, σύστημα πετσέτας 3 κεφαλιών, αυτόματο έλεγχο με βάση το PLC και υδραυλικό σχεδιασμό ενεργειακής απόδοσης, το MP100FD εξασφαλίζει ομαλή και σταθερή λειτουργία.Επιπλέον, παρέχει ταχύτερους χρόνους κύκλου και συμβάλλει στη μείωση του συνολικού κόστους παραγωγής, καθιστώντας την οικονομικά αποδοτική λύση για τις σύγχρονες ανάγκες παραγωγής.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | MP100FD |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Μέχρι 10 λίτρα |
| Συμβατά υλικά | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Μέγεθος μηχανής | 3.5m (H) × 5.6m (L) × 2.65m (W) |
| Βάρος | 15 τόνοι |
| Δύναμη σύσφιξης | 200 KN |
| Ανοίγει το μούχλα | 240-640 mm |
| Μέγιστο μέγεθος μούχλας | 700 × 420 mm |
| Διάμετρος βίδες (Κύρια/υποβοηθητική) | 100 mm / 75 mm |
| Ικανότητα πλαστικοποίησης | 218 kg/ώρα |
| Συνολική ισχύς | 210 KW |
| Απαιτούμενη πίεση αέρα | 0.6-1 MPa |
| Κατανάλωση αέρα | 1.2 m3/min |
| Ύδρευση ψύξης | 1000 λίτρα/λεπτο |
Η μηχανή σφυρηλατηρίου MP100FD χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορες βιομηχανίες λόγω της ευελιξίας και της υψηλής απόδοσής της:
Το εμπορικό σήμα είναι MEPER και ο αριθμός μοντέλου είναι 100FD.
Αυτό το μηχάνημα κατασκευάζεται στην Κίνα.
Είναι πιστοποιημένο με CE και ISO9001:2008.
Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 1 σύνολο και η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη με βάση τα στοιχεία της παραγγελίας.
Το μηχάνημα συσκευάζεται σε ένα τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής με προαιρετική ξύλινη θήκη ξύλινου πυριτίου.
Η ικανότητα εφοδιασμού είναι 100 σετ το μήνα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011