|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Κατανάλωση νερού ψύξης: | 1000 l/min | Κατανάλωση αέρα: | 1,2 m³/λεπτό |
|---|---|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα: | Διαθέσιμος | γκάμα προϊόντων: | Τύμπανα & βαρέλια από πλαστικό ανοιχτό επάνω μέρος |
| Πακέτο μεταφοράς: | Συσκευασία ταινιών | Αριθμός κεφαλών: | 3 σύνολα |
| Τάση κατάλληλη: | Καθορίζεται ο πελάτης | Πίεση νερού ψύξης: | 0,6–1 MPa |
| Επισημαίνω: | Μηχανή Πλαστικής Εξώθησης-Φυσητής Εξώθησης 5ml-100L,Μηχανή χύτευσης με 3 κεφαλές,Αυτόματη Μηχανή Εξώθησης Πλαστικών με Αποκοπή |
||
| Κατηγορία Παραμέτρων | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συμβατά Υλικά | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Μέγιστος Όγκος Προϊόντος | Έως 10 λίτρα |
| Αριθμός Κεφαλών | 3 κεφαλές |
| Διαστάσεις Μηχανής | 3,5μ (Μ) × 5,6μ (Π) × 2,65μ (Υ) |
| Συνολικό Βάρος | Περίπου 15 τόνοι |
| Δύναμη Σύσφιξης Καλούπι | Έως 200 KN |
| Διαδρομή Ανοίγματος Πλάκας | 240mm - 640mm |
| Μέγιστο Μέγεθος Καλούπι | 700mm (Π) × 420mm (Υ) |
| Συνολική Ισχύς Μηχανής | 210 kW |
| Κατανάλωση Νερού Ψύξης | 1000 λίτρα ανά λεπτό |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011