|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑΣ: | Κινεζική και αγγλική επιτροπή λειτουργίας | Αριθμός κεφαλών: | 3 σύνολα |
|---|---|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης: | 0,6–1 MPa | Κατανάλωση νερού ψύξης: | 1000 l/min |
| Αυτόματο ξεφλούδισμα: | Διαθέσιμος | γκάμα προϊόντων: | Τύμπανα & βαρέλια από πλαστικό ανοιχτό επάνω μέρος |
| Τάση κατάλληλη: | Καθορίζεται ο πελάτης | Κατανάλωση αέρα: | 1,2 m³/λεπτό |
| Επισημαίνω: | Μηχανή χύτευσης με εκτόξευση με έλεγχο PLC,Μηχανή χύτευσης με 3 κεφαλές,Αυτόματο ξεφλούδισμα πλαστικό μηχάνημα χύτευσης με εμφύσηση |
||
| Κατηγορία Παραμέτρων | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συμβατά Υλικά | PE, PP |
| Μέγιστος Όγκος Προϊόντος | 10 λίτρα |
| Αριθμός Κεφαλών | 3 |
| Διαστάσεις Μηχανής | 3,5μ (Μ) × 5,6μ (Π) × 2,65μ (Υ) |
| Βάρος Μηχανής | 15 τόνοι |
| Δύναμη Σύσφιξης | 200 KN |
| Εύρος Διαδρομής Πλάκας | 240-640 mm |
| Μέγιστο Μέγεθος Καλούπι | 700 × 420 mm (Π × Υ) |
| Διάμετροι Κοχλία | 100 mm, 75 mm, 25 mm |
| Λόγοι L/D Κοχλία | 26, 24, 22 |
| Ικανότητα Πλαστικοποίησης HDPE | 3-218 kg/h |
| Συνολική Κατανάλωση Ενέργειας | 210 kW |
| Πίεση Λειτουργικού Αέρα | 0,6-1 MPa |
| Κατανάλωση Πεπιεσμένου Αέρα | 1,2 m³/min |
| Χρήση Νερού Ψύξης | 1000 L/min |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011