|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα: | Διαθέσιμος | γκάμα προϊόντων: | Τύμπανα & βαρέλια από πλαστικό ανοιχτό επάνω μέρος |
|---|---|---|---|
| ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑΣ: | Κινεζική και αγγλική επιτροπή λειτουργίας | Τάση κατάλληλη: | Καθορίζεται ο πελάτης |
| Αριθμός κεφαλών: | 3 σύνολα | Κατανάλωση νερού ψύξης: | 1000 l/min |
| Βάρος μηχανής: | 15 τόνοι | Πίεση νερού ψύξης: | 0,6–1 MPa |
| Επισημαίνω: | Μηχανή χύτευσης με εμφύσηση αυτόματης εκτόνωσης,Μηχάνημα χύτευσης πλαστικού φυσήματος 3 κεφαλών,Εξοπλισμός καλουπώματος φυσήματος 15 τόνων |
||
| Κατηγορία Παραμέτρων | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συμβατότητα Υλικών | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Μέγιστος Όγκος Προϊόντος | 10 λίτρα |
| Διαστάσεις Μηχανής | 3,5μ (Μ) × 5,6μ (Π) × 2,65μ (Υ) |
| Συνολικό Βάρος | 15 τόνοι |
| Δύναμη Σύσφιξης | 200 KN |
| Διαδρομή Ανοίγματος Πλάκας | 240-640 mm |
| Μέγιστο Μέγεθος Καλούπι | 700mm × 420mm |
| Διάμετροι Κοχλία | 100mm, 75mm, 25mm |
| Χωρητικότητα Πλαστικοποίησης (HDPE) | 218 kg/h, 75 kg/h, 3 kg/h |
| Συνολικό Ηλεκτρικό Φορτίο | 210 kW |
| Κατανάλωση Πεπιεσμένου Αέρα | 1,2 m³/min |
| Παροχή Νερού Ψύξης | 1000 λίτρα/min |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Levi.Li
Τηλ.:: 86-13396686968
Φαξ: 86-574-81688011